EN LT EE

Mūsu partneri

Mēs vienmēr cenšamies nodrošināt mūsu klientiem plašu uzticamu un profesionālu apdrošināšanas sabiedrību piedāvājumu. Lai gan esam diezgan konservatīvi un piesardzīgi, izvēloties apdrošinātājus, kuriem varam uzticēt mūsu klientu riska pārvaldību, mēs vienmēr veicinām veselīgu konkurenci apdrošināšanas tirgū, jo tas sniedz maksimālu labumu mūsu klientiem.

Balcia Insurance SE

Balcia Insurance SE ir starptautiski atzīts vispārējās apdrošināšanas eksperts ar daudzu gadu pieredzi. Esam veidojuši mūsu panākumu stāstu soli pa solim. Gadu desmitiem ilgi krātā pieredze ir radījusi Balcia tādu, kādu to redzi šodien. Elastīgi savā pieejā, mēs ātri reaģējam uz katra konkrēta tirgus vajadzībām, koncentrējoties uz nedzīvības apdrošināšanas produktiem un pakalpojumiem, kas radīti, balstoties uz cilvēku vajadzībām.

More

AAS “BTA Baltic Insurance Company”

Apdrošināšanas sabiedrība “BTA Baltic Insurance Company” ir daļa no Centrāleiropas un Austrumeiropas apdrošināšanas tirgus līdera “Vienna Insurance Group AG” (VIG), un tā ir lielākā šīs grupas kompānija Baltijas reģionā. VIG darbojas tirgū jau gandrīz 200 gadus ar vairāk nekā 50 uzņēmumiem 25 valstīs, atrodoties priekšgalā Baltijas valstīs, kur 2018.gadā grupas uzņēmumiem piederēja vairāk nekā ceturtdaļa no nedzīvības apdrošināšanas tirgus. BTA demonstrēja straujo izaugsmi 2018. gadā, salīdzinot ar citām lielākajām apdrošināšanas kompānijām Latvijā, ar vairāk nekā 78.8 miljonu eiro parakstīto prēmiju apmēru. Uzņēmums atlīdzībās izmaksāja 54 765 993 eiro, kas ir vidēji 152 000 eiro dienā.

More

BALTA AAS

Apdrošināšanas akciju sabiedrība BALTA ir Latvijas nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis ar teju 30 gadus ilgu pieredzi un vairāk nekā 600 darbiniekiem. Saskaņā ar LETA un SKDS veikto aptauju Latvijas iedzīvotāji jau 17 gadus novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju.

More

ADB “Compensa Vienna Insurance Group” Latvijas filiāle

“Compensa Vienna Insurance Group” ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību, kas reģistrēta Lietuvā un kas uzsāka darbību Baltijas valstīs 2016. gada 1. janvārī. Līdz 2016.gadam Lietuvā darbojās Polijas nedzīvības apdrošināšanas kompānija Compensa TU S.A. Tā bija Vienna Insurance Group filiāle Latvijā, kas darbojās kopš 2012. gada. Līdz ar uzņēmuma izaugsmi un darbības paplašināšanos Baltijas reģionā, Compensa TU S.A. tika veiktas strukturālas izmaiņas. Vienna Insurance Group filiāle Lietuvā ir nodevusi savu uzņēmējdarbību kā aktīvu, tiesību un saistību kopumu jaunai akciju apdrošināšanas sabiedrībai – Compensa Vienna Insurance Group.

More

ERGO Insurance SE Latvijas filiāle

ERGO ir viena no vadošajām apdrošinātāju grupām Baltijas reģionā, kas darbojas dzīvības, nedzīvības un veselības apdrošināšanas segmentos. Vairāk nekā 650 000 klienti Baltijas valstīs uzticas ERGO pakalpojumiem, ekspertu zināšanām un finansiālajai stabilitātei. ERGO izmaksā apdrošināšanas atlīdzībās klientiem Baltijas valstīs aptuveni 143 miljonus eiro gadā.

More

ADB Gjensidige Latvijas filiāle

“Gjensidige” uzsāka savu darbību Norvēģijā pirms 200 gadiem, izveidojot uguns risku apdrošināšanas tīklu. Pašlaik grupa darbojas Norvēģijā, Dānijā, Zviedrijā un Baltijas valstīs. “Gjensidige” piedāvā dzīvības un nedzīvības apdrošināšanu, kā arī banku, pensiju un citus pakalpojumus saviem klientiem. “Gjensidige” pieder viena trešdaļa no nedzīvības apdrošināšanas tirgus Norvēģijā. Vārds “gjensidige” tulkojumā no norvēģu valodas nozīmē “savstarpējs”, un uzņēmuma logo – uzraugs ar lampu – kļuva par drošības simbolu visā Skandināvijā.

More

IF P & C Insurance AS Latvijas filiāle

IF ir vadošā Ziemeļvalstu nedzīvības apdrošināšanas sabiedrība ar vairāk nekā 3.6 miljoniem klientu. 2016.gadā ieņēmumi no apdrošināšanas sastādīja 4.2 miljardus EUR. IF ir daļa no Somijas Sampo grupas. Uzņēmums sniedz apdrošināšanas pakalpojumus Zviedrijas, Norvēģijas, Somijas, Dānijas un Baltijas valstu tirgos. Saviem klientiem uzņēmums sniedz starptautiskos pakalpojumus gan ar filiāļu starpniecību, gan izmantojot partneru tīklu. Galvenais IF birojs ir dibināts Solna, kas atrodas Stokholmas apgabalā Zviedrijā.

More

Seesam Insurance AS Latvijas filiāle

Seesam piedāvā apdrošināšanas pakalpojumus uzņēmējdarbībai un privātajiem klientiem kopš 1993.gada. “Seesam Insurance AS” akcionārs ir “Vienna Insurance Group”, kas ir lielākā apdrošināšanas kompāniju grupa Austrijā, Centrāleiropā un Austrumeiropā. Laika pārbaudītā pieredze, zināšanas, kā arī pietiekams riska novērtējums ļauj mums piedāvāt augstas kvalitātes apdrošināšanas segumu dažādām dzīves un uzņēmējdarbības situācijām.

More